Privatumo politika

Privatumo politika

Kas mes esame

Ūkininko Armino Ivanausko granulių cechas pradėjo veiklą 2011 metais. Veikla plėtojama i visas EU šalis. Prekiaujama šiaudų ir rapso granulėmis.

Mes esame tiesioginiai gamintojai, todėl galime pasiūlyti geriausią produkcijos kainą, be jokių tarpininkų. Visa produkcija gaminama iš mūsų laukuose užauginamų javų bei rapsų.

Mūsų adresas:

Gėlių g. 30 Vilūnaičių km. Pakruojo r.sav. Lithuania

Internetinis tinklapis : https://vilunaiciugranules.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Mes vadovaujamės šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

 • Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
 • Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
 • Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
 • Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
 • Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
 • Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
 • Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

Kontaktų formos

Mes gerbiame kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė,  adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita užklausos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 • Susisiekti su Jumis, siekiant atsakyti į Jūsų užklausas;
 • Siųsti Jums aktualią informaciją apie įmonės veiklą, paslaugas;
 • Spręsti problemas, susijusias su krovinių gabenimu ar pristatymu;
 • Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.

Slapukai (angl. cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

 • Pirmosios šalies slapukai – tai lankomos svetainės sukuriami slapukai. Juose išsaugotą informaciją gali perskaityti tik ta interneto svetainė. Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojamasi išorės paslaugomis, kurios taip pat sukuria savo slapukus – tai yra trečiosios šalies slapukai.
 • Ilgalaikiai slapukai – tai slapukai, kurie išsaugomi naudotojo kompiuteryje ir automatiškai nepašalinami uždarius naršyklę, skirtingai negu seanso slapukai, kurie pašalinami, kai tik naršyklė uždaroma.

Kaskart apsilankius UAB „Gitog“ interneto svetainėje, bus prašoma priimti arba atmesti slapukus.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis (pavyzdžiui, naudotojo vardą, kalbą ir kt.).

Tokiu būdu jums nebereikia jų dar kartą nurodyti, kai naršote įvairiuose svetainės puslapiuose per tą patį apsilankymą.

Slapukai taip pat gali būti naudojami anoniminei naršymo mūsų svetainėse statistikai rinkti.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote užklausą mums, jos tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume plėsti savo kontaktų duomenų bazę ir juos valdyti saugiu būdu. Sukaupti konaktiniai duomenys nebus naudojami reklaminiais tikslais ir nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims be jūsų sutikimo.  Asmeniniai duomenys saugomi ir valdomi pagal LR reglamentuojamus teisės akus.

Jūsų teisės

Jei Jūs kada nors rašėte užklausą mūsų svetainėje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Duomenų perdavimas tarp serverio ir naršyklės vyksta šifruojant duomenis SSL protokolu, kuris apsaugo asmeninę informaciją nuo jos vagystės.

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Vilunaiciugranules.lt svetainė yra saugojama UAB „Cloudlix” serveriuose. Apie jų serveriuose saugomos informacijos saugumo priemones prašome pasidomėti UAB „Cloudlix“ privatumo politikoje.